Doprava zadarmo na technické izolácie nad 120€ | 15% zľava na technické izolácie nad 600€

 Suchá výstavba

Hľadáme obchodnú posilu do Žiliny
Nový minerálny podhľad ADAGIO je lepší vo všetkom

Nový minerálny podhľad ADAGIO je lepší vo všetkom

Spoločnosť Knauf Ceiling Solutions prináša na slovenský trh nový produkt ADAGIO, ktorý je výsledkom popredných svetových skúseností v oblasti dizajnu kazetových podhľadov. Nový minerálny kazetový podhľad ADAGIO je lepší vo všetkom. Od odrazu svetla po akustiku, udržateľnosť až po flexibilitu dizajnu. Je to prémiový systém postavený na najvyšších štandardoch pre lepší dizajn, lepšiu inštaláciu a lepšie priestory.
Pokračovať v čítaní >>
Podhľady Rockfon CleanSpace do hygienických priestorov

Podhľady Rockfon CleanSpace do hygienických priestorov

16.03.2022  | Suchá výstavba  | Novinky  | ROCKWOOL
Všeobecné povedomie o hygiene a sanitácii sa zvyšuje, a tak je viac ako inokedy dôležité starostlivo zvažovať materiály, ktorým sme okolo seba vystavení. Aby sme vám s udržiavaním bezpečného a sterilného prostredia pomohli, predstavujeme nový rad Rockfon CleanSpace. Tieto riešenia sú vyvinuté s vynikajúcim vyvážením akustického komfortu, udržiavaním čistoty a odolnosti voči baktériám. 
Pokračovať v čítaní >>
Referencie suchá výstavba - Šurany
Správna akustika kancelárií je dôležitá

Správna akustika kancelárií je dôležitá

18.11.2019  | Suchá výstavba  | ROCKWOOL
Prečo na akustike priestorov tak záleží? Moderné kancelárie musia byť dostatočne flexibilné, aby ponúkli a zvládli širokú škálu ich využitia aj typu zamestnancov. Vrátane dokonale odhlučnených sekcií, v ktorých sa vyžaduje vysoká miera koncentrácie, kreativity či súkromia. Poznáte to sami, že je často náročné sa sústrediť a podávať kvalitné výkony, keď vás v miestnosti niekto alebo niečo ruší.
Pokračovať v čítaní >>
6 krokov pre správnu montáž kazetových podhľadov
1 2 3 >>

Armacell Foamglas Isover Kaimann Knauf Paroc Rockwool