Doprava zadarmo na technické izolácie nad 120€ | 15% zľava na technické izolácie nad 600€

 O nás

Žilina

Sme popredná veľkoobchodná spoločnosť pre technické izolácie, suchú výstavbu a penové sklo. Samostatnou obchodnou činnosťou je sektor prémiových pracovných odevov Helly Hansen Workwear.

Služby zabezpečujeme na celom území Slovenska. Okrem e-shopu sme pre vás k dispozícii aj v 3 kamenných prevádzkach - Žilina, Bratislava a Košice.

Máme u nás skladom na výber aj špeciálne a menej dostupné materiály. V prípade špecifických požiadaviek, projektov nás neváhajte kontaktovať, poradíme vám.

AZ FLEX je spoľahlivý partner aj pre váš projekt.

 Naše obchodné činnosti

Technické izolácie

Zabezpečujeme všetky typy izolácií - tepelné, chladové, akustické, nanoizolácie aj protipožiarne systémy. Kompletné systémy pre TZB a priemysel, vrátane doplnkov i spojovacích materiálov. Nájdete u nás aj programy výrobcov pre výpočet hrúbky izolácie.

Suchá výstavba

Ponúkame úzko špecializovaný sortiment pre suchú výstavbu. Kazetové stropy, stropné podhľady, vynikajú estetickosťou, funkčnosťou a pri správnom výbere tiež výbornými protipožiarnymi vlastnosťami. Výhodou sú skvelé akustické vlastnosti, jednoduchá montáž a údržba.
Máme riešenia aj pre najnáročnejšie požiadavky na komerčné, priemyselné aj občianske stavby.

Penové sklo

Vysoko kvalitnú tepelnú izoláciu dodávame v blokoch FOAMGLAS alebo ako štrkové penové sklo. Je vyrobené z prírodných materiálov, zdravotne nezávadné, plne recyklovateľné, odoláva teplotám do 400°C.

Prémiové pracovné odevy

Ako oficiálny predajca svetovej značky Helly Hansen Workwear vám prinášame pocit výnimočného komfortu pri práci. Veríme, že aj v pracovnom oblečení sa každý môže cítiť rovnako ľahko, pohodlne a slobodne, ako pri športe.


Armacell Foamglas Isover Kaimann Knauf Paroc Rockwool