Spoločnosť Knauf Ceiling Solutions prináša na Slovenský trh nový produkt ADAGIO, ktorý je výsledkom popredných svetových skúseností v oblasti dizajnu kazetových podhľadov. Nový minerálny kazetový podhľad ADAGIO je lepší vo všetkom. Od odrazu svetla po akustiku, udržateľnosť až po flexibilitu dizajnu. Je to prémiový systém postavený na najvyšších štandardoch pre lepší dizajn, lepšiu inštaláciu a lepšie priestory.

Belšie + Jasnejšie = ADAGIO

Dostupnosť prirodzeného denného svetla je rozhodujúca nielen pre trvalú udržateľnosť, ale aj pre pohodu a minerálna kazeta ADAGIO zaisťuje, že Vaše priestory z toho vyťažia maximum. S najjasnejším a najbelším povrchom maximalizuje odrazivosť, zaplavuje priestory prirodzeným svetlom a teplom – šetrí energiu a zároveň pozdvihuje náladu, zvyšuje pohodlie.

Akustika + Estetika = ADAGIO

Zvuk dokáže v priestore úžasné veci. Môže zmeniť triedu na divadlo učenia, ktoré zapája a inšpiruje budúce generácie. Môže pomôcť publiku uniknúť do sféry čistej drámy alebo hudby. A nám všetkým to môže pomôcť sústrediť sa, pracovať a spolupracovať efektívnejšie. Minerálna stropná kazeta ADAGIO toto všetko robí. Celý rad prináša dokonalú akustickú rovnováhu, aby zodpovedala krásnym vizuálom, a dáva vám väčšiu slobodu pri vytváraní priestorov, ktoré znejú tak dobre, ako vyzerajú. Či už hľadáte pohltivosť, alebo nepriezvučnosť ADAGIO je správna voľba.

Hrany + Prevedenie = ADAGIO

Minerálny podhľad ADAGIO ponúka bezprecedentnú škálu viditeľných, poloskrytých alebo úplne skrytých hrán, ktoré vám pomôžu vytvoriť modernejšie riešenie. Takú, ktorá je úplne vaša. Vaša vízia, váš úspech, váš priestor – ADAGIO vám dáva tú najlepšiu voľbu, ako to urobiť skutočnosťou. Naozaj skvelý kazetový podhľad musí odolať všetkému, čo život prinesie. Trvanlivosť, spoľahlivosť, stála kvalita. Vďaka nim je stropná kazeta ADAGIO nevyhnutnou súčasťou skvelého priestoru, ktorý zostane dlhšie čistý, neporušený, jasný a biely. Je to všetko na zlepšenie dlhodobého vzhľadu a pocitu z vášho kazetového podhľadu. Vytvárať prostredie, ktoré zlepšuje život praktickým aj emocionálnym spôsobom. A vytvárať priestory, ktoré dokážu zvládnuť každodenné požiadavky a obstoja v skúške času. Spevnený povrch je umývateľný a odolný proti poškriabaniu pre jednoduché čistenie a dlhšiu trvanlivosť. Plnohodnotne nafarbená tvrdá hrana, zabezpečuje lepšie, jednoduchšie uloženie a znižuje riziko poškodenia počas inštalácie.

Dômyselný + Recyklovateľný = ADAGIO

V každej fáze, od návrhu až po inštaláciu, zabezpečujeme, aby ADAGIO zohrávalo svoju úlohu pri ochrane nášho životného prostredia. Bezpečné, zdravé a opakovane použiteľné, jeho vstavané funkcie šetria energiu a zlepšujú kvalitu vzduchu v interiéri a zároveň znižujú množstvo odpadu počas životného cyklu produktu. Toto všetko zabezpečí, aby sa ADAGIO stalo centrom lepších priestorov, lepších zážitkov – a lepšej budúcnosti pre našu planétu.

Adagio 1 Adagio 2 Adagio 3