ROCKFON® Mono® Acoustic je viac ako obyčajný strop. Je to povrchové riešenie navrhnuté s cieľom dodať vašim návrhom krásu a jedinečnosť. Monolitická architektúra hľadá ničím nerušené a výrazovo silné povrchy. Designové poňatie modernej budovy si žiada kvalitnú akustiku, pohodlie a flexibilitu. ROCKFON® Mono® Acoustic prináša všetko v podobe atraktívneho riešenia. Ploché či zahnuté. Biele alebo farebné. Na strop alebo na steny. ROCKFON Mono Acoustic je riešením na každý povrch. S jeho pomocou dáte vášmu monolitickému návrhu nebývalú krásu a súčasne i celý rad praktických vlastností.

Dodajte stropom a stenám v akomkoľvek priestore jasný a čistý monolitický vzhľad. Nech už ide o nové stavby či renovácie, veľké alebo malé projekty, ROCKFON Mono Acoustic vás nesklame.

 • Hladší ako kedykoľvek predtým. Nová omietka vyrobená z drveného mramoru dodáva povrchom hladkú a jemnú textúru, ktorá perfektne doplní každý interiérový design.
 • Ideálne riešenie pre každý priestor. Monolitické povrchy sú vhodné do maloobchodov, kancelárii, učební a verejných priestorov.
 • Projekt akéhokoľvek rozsahu. ROCKFON Mono Acoustic je produkt vhodný pre malé i veľké projekty. Dajú sa inštalovať v podobe ucelených stropov, stropných ostrovčekov, alebo obkladov stien.
 • Prispôsobí sa každému využitiu. Veľmi ľahko sa v ňom integruje akékoľvek osvetlenie, prvky klimatizačných systémov alebo ventilácie.

Systém ROCKFON Mono Acoustic vás nechá tvarovať a formovať svoj povrch a dáva tak vami navrhovanému interiéru úplne jedinečný vzhľad.

 • Tvarujte ho. Tento systém je možné inštalovať na skosené, ploché či dokonca oblé povrchy, a to buď na nosnú konštrukciu alebo priamo na podkladový povrch.
 • Viac ako len obyčajný strop. ROCKFON Mono Acoustic sa neobmedzuje len na horizontálnu inštaláciu na nosnou konštrukciu. Dá sa montovať priamo k existujúcim stropom či stenám. Ak sa použije vertikálne, môže skvelo nahradiť zvukoizolačné obklady stien.
 • V bielej alebo inej zákazníkom zvolenej farbe. Farbu stropu určuje vždy omietka. Štandardne biely povrch je extrémne svetlý. Ponúka až 99% rozptyl svetla, vďaka čomu vzniká komfortné pracovné prostredie. Výrazne sa tak znižuje potreba umelého osvetlenia. Farbu môžete prispôsobiť svojím želaniam a potrebám.
 • Vďaka svojím ostrým uhlom a plochým povrchom je monolitická architektúra z hľadiska akustiky často skutočnou výzvou. Tradičné monolitické povrchy totiž neposkytujú dostatočnú akustickú kontrolu. ROCKFON Mono Acoustic však akustiku výrazne vylepší.

Nová omietka ROCKFON Mono Acoustic dodáva povrchom hladkú a elegantnú textúru. Súčasne bráni šíreniu hluku povrchom a absorbuje ho na zadnej strane panelu. Výhodou je tiež:

 • Zvuková pohltivosť triedy A (αw: 0,90-1,00), vďaka ktorej sa eliminuje potreba ďalšieho zvukoizolačného materiálu a monolitický design sa tak zachováva v jeho najčistejšej možnej podobe. ROCKFON Mono Acoustic je navrhnutý, tak aby vedľa monolitického designu a zlepšenej akustiky priniesol aj pridanú hodnotu.
 • Bezproblémová inštalácia. Ak využijete našu sieť certifikovaných inštalačných pracovníkov, môžete ťažiť nielen z následného servisu, ale tiež technickej podpory priamo v mieste inštalácie. Naša montáž je teraz ešte rýchlejšia ako kedy predtým vďaka omietke aplikovanej striekaním.
 • Skrytý prístup. Kontrolné vstupy do priestoru nad stropom je možné zakryť omietkou a úplne ich tak integrovať do povrchu, aby sa narušil jednoliaty povrch stropu.
 • Ľahká údržba. Opravy a čistenie je možné vykonávať bez vplyvu na design alebo akustiku povrchu, čím sa predlžuje jeho životnosť.
obr5 obr8 obr7
obr3 obr6 obr4
obr2 obr1