Pozývame Vás na V. ročník celodennej odbornej konferencie s názvom TECHFORUM. Zúčastnite sa aj Vy hlavnej konferencie veľtrhu AQUATHERM, ktorá sa koná dňa 5. februára 2019 (utorok) v priestoroch Kongresového Centra výstaviska Agrokomplex, Nitra.

Počas dňa na Vás čaká množstvo kvalitných prezentácií od popredných výrobcov a distribútorov TZB systémov, ktorí Vám odprezentujú zaujímavé, odborné a horúce témy z oblasti vzduchotechniky, chladenia a vykurovania. Prednášajúci predstavia inovatívne technologické riešenia a trendy, ktoré sú určené prioritne pre projektantov, architektov, zástupcov developerov a ďalších stavebných odborníkov.

Prihlásiť sa na konferenciu je možné prostredníctvom webstránky www.techforum.sk

Tešíme sa na Vás už 5. februára 2019!

Tím organizátorov konferencie TECHFORUM


TIP na prednášku venovanú technickým izoláciám:

Kaimann – Nová technológia zajtrajška

Termín 5.2.2019, Kongresové Centrum výstaviska Agrokomplex, Nitra.

  • Všeobecné požiadavky na obytné budovy a ich vnútorné prostredie
  • Ochrana osôb v prípade požiaru –zvýšenie bezpečnosti vďaka izoláciám vyrobeným technológiou INCERAM® s nízkym obsahom tvorby dymu pri horení
  • Trend osobného bývania – komfortné a spoľahlivé riešenie s tepelnými a akustickými izoláciami KAIFLEX
  • Adresné e-mobility s vysoko inovatívnymi semi rigidnými elastomernými produktami (SERIEF) & riešenia redukcie prenosu hluku
  • Kaimann viacvrstvové izolačné systémy – pre najlepší spôsob izolovania náročných aplikácií v priemysle.

Georg Josef (Jürgen) Kaimann

Kaimann sa za 60 rokov svojho vývoja etabloval ako jeden z vedúcich nositeľov technológií. Výrobný závod so sídlom v meste Hövelhof, Westfálsko – Nemecko, disponuje jedným z najmodernejších a vysoko výkonných výrobných a logistických centier v oblasti elastomerných izolácii zo syntetického kaučuku. Pod vedením výkonného riaditeľa CEO  a majiteľa p. Georga Josefa (Jürgena) Kaimanna  dosiahla spoločnosť najväčšie úspechy hlavne v oblasti chladových inštalácií, špeciálnych použitiach ropného a plynárenského priemyslu, v oblasti stavby lodí a offshore stavieb, a to vďaka ponuke vysoko inovatívnych riešení a príkladnej nemennej kvalite svojich výrobkov. Za účelom naplnenia svojej vízie rastu, predal Jürgen Kaimann koncom roku 2018 svoju spoločnosť konzorciu Saint-Gobain Group, v rámci ktorého bude závod Kaimann pôsobiť ako kompetenčné centrum pre oblasť izolácií zo syntetického kaučuku pre celú organizáciu Saint-Gobain.

zdroj:www.techforum.sk