Kovový kazetový podhľad od spoločnosti Knauf AMF rozširuje šírku sortimentu. Výrobný program siaha od štandardných kaziet, vkladaných do viditeľnej konštrukcie, cez skryté systémy až po samonosné chodbové podhľady a špeciálne riešenia. Riešenie na mieru pre konkrétne technické zadanie – to je dôvod, prečo Knauf AMF rozšíril ponuku o kovové podhľady. Vždy v centre pozornosti – Knauf AMF je dodávateľom kompletných systémových riešení pre modulárne podhľady! Kovové stropné dosky sú prakticky bez údržbové, majú veľmi dlhú životnosť a sú takmer necitlivé k prevádzkovým podmienkam.

Použitie kovových kaziet má mnoho výhod: Demontáž za účelom údržby je rýchla a ľahká, ponúka vďaka hladkému a robustnému povrchu bezproblémové čistenie a použité povrchové úpravy sú vynikajúce pre použitie v oblastiach so zvýšenými technickými požiadavkami.

Perforácia:

Kovové stropné kazety s rôznym dierovaním a v rozličných farebných odtieňoch môžu výrazne ovplyvniť a zlepšiť estetiku a atmosféru v miestnosti. Zároveň poskytujú vynikajúcu akustiku priestoru. Všetky tieto možnosti umožňujú každej miestnosti vytvoriť si osobitý vzhľad.

Farby:

Ako štandardnú farbu používa Knauf AMF bielu farbu podobnú RAL 9010. Samozrejme je možné zvoliť i ostatné farby podľa vzorkovníka farieb RAL. Strop sa tak stáva aktívnym designovým prvkom interiéru.

Pre zvýšenú ochranu proti baktériám a choroboplodným zárodkom:

Pri kontakte s vlhkosťou aktívna prášková povrchová úprava špecificky zabraňuje vzniku a šíreniu baktérií, a tak znižuje riziko infekcie rôznych ochorení, pretože baktérie sa nemnožia na povrchu kaziet. Špeciálny náter je neškodný pre človeka, zvieratá a rastliny. Hladký, hygienicky optimalizovaný povrch obmedzuje šírenie bakteriálnych kultúr a aktívne a účinne chráni pred mikroorganizmami, ktoré sú uložené na povrchu. Špeciálny povlak je vode odpudivý a umožňuje preto časté čistenie.

Možné oblasti použitia:

Sociálne zariadenia, laboratória,  komerčné kuchyne, nemocnice, vysoko frekventované oblasti vo verejných budovách a oblastiach so zvýšenými hygienickými požiadavkami.

Screenshot_3Screenshot_1Screenshot_2